JęzykiPolski
WalutyPLN

Kategorie

Informacje

Strona głównaNARZĘDZIALUTOWNICE PUL MODEL ULT

LUTOWNICE PUL MODEL ULT

Sortuj wg:
Domyślny
Filtrowanie produktów
LUTOWNICA UTL-7 STARY MODEL
Szybki podgląd
Lutownica UTL-7 wycofana z produkcji i zastąpiona została lutownicą UTL-9E Lutownica UTL-7 Najlżejsza lutownica do ...

Netto: 1 707,32 zł
Brutto: 2 100,00 zł

LUTOWNICA DO LUTOWANIA TWARDEGO I MIĘKKIEGO UTL10E
Szybki podgląd
Lutownica typu  UTL-10E  to uniwersalna i lekka lutownica  dużej mocy  do  twardego i miękkiego  lutowania ...

Netto: 2 227,64 zł
Brutto: 2 740,00 zł

Wysyłka:natychmiast

LUTOWNICA DO LUTOWANIA TWARDEGO I MIĘKKIEGO UTL10E UTL-9E ZGRZEWARKA
Szybki podgląd
Lutownice typu UTL z elektrodami grafitowymi używane są do miękkiego i twardego lutowania instalacji klimatyzacyjnych, grzewczych, ...

Netto: 1 904,88 zł
Brutto: 2 343,00 zł

Wysyłka:natychmiast

Wyświetlanie od 1 do 3 (z 3 pozycji) Stron:  1 
Lutownice typu UTL z elektrodami grafitowymi przeznaczone są do miękkiego i twardego lutowania. Można je używać do lutowania instalacji klimatyzacyjnych (m.in. pomp ciepła), grzewczych i chłodniczych, gazowych nie tylko z miedzi. Mimo dużej mocy i dużej skuteczności nagrzewania dzięki wysokiej sprawności zasilane są z sieci ~230V z zabezpieczeniem min. 10A. Lutownice typu UTL umożliwiają lutowanie bez płomienia i są niezbędne na budowie oraz remontach instalacji c.o. i gazowych w rurkach miedzianych zwłaszcza w lokalach zasiedlonych. Lutowanie w zamieszkałym lokalu, przy styropianie, na strychu czy w pobliżu innych materiałów wrażliwych na podwyższoną temperaturę zazwyczaj nie wymaga dużych osłon i przygotowania miejsca, co znacznie przyspiesza prace. Lutowanie lutownicą typu UTL to szybkie, szczelne połączenia oraz komfort pracy. Zaletą jest także niski koszt eksploatacji lutownicy.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.