JęzykiPolski
WalutyPLN

Kategorie

Informacje

Strona głównaCHŁODNICTWOOtulina termoizolacyjna

Otulina termoizolacyjna

Sortuj wg:
Domyślny
Filtrowanie produktów
Taśma samoprzylepna do otulin (10 MB)  Ebrille
Szybki podgląd
Taśma samprzylepna Ebrille (10 MB) Samoprzylepna taśma Ebrille.Dobrze  przylega do klejonych powierzchni zarówno gładkich jak ...

Netto: 24,00 zł
Brutto: 29,52 zł

Wysyłka:natychmiast

Taśma samoprzylepna do otulin (10 MB )
Szybki podgląd
Taśma samoprzylepna do otulin (10m) Taśma samoprzylepna z kauczuku ma właściwości izolacyjne i można ją ...

Netto: 24,00 zł
Brutto: 29,52 zł

Wysyłka:natychmiast

Wyświetlanie od 1 do 2 (z 2 pozycji) Stron:  1 

Otuliny termoizolacyjne są odpowiednie do stosowania w klimatyzacji, chłodnictwie, instalacjach wodno-kanalizacyjnych, w systemach ogrzewania i wentylacji, do zastosowaniach w pomieszczeniach i na zewnątrz budynków. Produkty nie zawierają CFC i stanowią idealne rozwiązanie dla systemów dwu temperaturowych oraz gorących lub zimnych przewodów rurowych.Zapewnia doskonałe dopasowanie-minimalne i maksymalne tolerancje wewnętrznej średnicy dla wszystkich rozmiarów pozwalają na łatwy montaż i zapewniają efektywną izolację.

Izolacja wykonana z kauczuku nitrylowego nie podtrzymuje płomieni, nie kapie płonącymi kroplami, nie rozsiewa płomieni, wyzwala małą ilość ciepła i dymu. Jest izolacją bezpieczną, szczególnie do zastosowań w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej. 

Otuliny i maty spełniają normę jako produkt trudno zapalny i nie rozprzestrzeniających ognia. PN-B-02874:1996 PN-B-02873:1996 

Izolacja występuje w pełnym zakresie wymiarów zaspokajających potrzeby każdego kienta. Dostępne grubości ścianek rur izolacyjnych wynoszą 6, 9, 13, 19, 25, 32 mm. Rury izolacyjne pasują do średnic przewodów rurowych od 6 mm do 139 mm. Rury izolacyjne są pakowane w odcinkach o długości 2m a także w zwojach .

Otulina termoizolacyjna
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.