JęzykiPolski
WalutyPLN

Kategorie

Informacje

Strona głównaREGULATORY I STEROWNIKIDo schładzalników mlekaRegulator do schładzalników mleka SMT-03

Regulator do schładzalników mleka SMT-03

Netto: 178,05 zł
Brutto: 219,00 zł
Producent: Makot
Kod: SMT-03
Wysyłka:natychmiast
Waga:0.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Regulator do schładzalników mleka SMT-03

Regulator serii SMT-03 jest mikroprocesorowym, programowalnym sterownikiem przeznaczonym do zastosowania w schładzarkach do mleka.
Obudowa tych regulatorów przystosowana jest do montażu panelowego.
Regulator posiada wprowadzenia przy użyciu złącz do przykręcania przewodów.

Dzięki uniwersalności tych regulatorów możliwe są również inne ich zastosowania. Przykładem innego zastosowania jest możliwość ustawienia regulatora jako regulator grzejny i zaadoptowanie go do sterowania układem grzejnym. W tym przypadku dodatkowo można wykorzystać sterowanie wentylatorami ( zastosowanie - suszarnie).

Fabryczne ustawienia regulatora umożliwiają szybkie i bezpośrednie jego użycie do większości standardowych urządzeń. 

Regulatory serii SMT posiadają cały szereg funkcji. Niektóre z tych funkcji można aktywować lub dezaktywować dokonując odpowiednich ustawień w pracy regulatora.

Funkcje regulatora:

  • Funkcja sterowania układem chłodniczym (agregatem) w zależności od mierzonej temperatury;
  • Funkcja sterowania układem grzejnym w zależności od mierzonej temperatury;
  • Funkcja sterowania mieszadłem lub wentylatorem umożliwiająca realizację następujących wariantów tego sterowania ( w zależności od dokonanych ustawień):
  • Praca automatyczna:cykliczna praca mieszadła (wentylatora), niezależna od stanu pracy agregatu (układu grzejnego);mieszadło pracuje w sposób ciągły w czasie pracy agregatu, w momencie wyłączenia się pracy agregatu mieszadło przechodzi do pracy cyklicznej; mieszadło (wentylator) pracuje jedynie w momencie włączenia pracy agregatu (układu grzejnego):wyłączona praca mieszadła (wentylatora).
  • Praca wyzwalana ręcznie:włączenie ciągłej pracy mieszadła (wentylatora):włączenie pracy mieszadła (wentylatora) na ściśle określony czas.
  • Funkcja blokowania pracy mieszadła (wentylatora) oraz agregatu (układu grzejnego) w momencie otwarcia klapy zbiornika schładzalnika mleka (zadziałania wyłącznika krańcowego);
  • Funkcja nadzoru pracy agregatu polegająca na możliwości ustawienia maksymalnego i minimalnego czasu pracy agregatu jak i minimalnego czasu postoju agregatu;
  • Funkcja pamięci wartości temperatur maksymalnych i minimalnych w całym cyklu pracy regulatora. Funkcja ta połączona jest z możliwością opóźnienia czasowego zapisywania danych temperaturowych do pamięci regulatora od momentu jego włączenia;
  • Funkcja sygnalizacji alarmowej wizualna i dźwiękowa, przekroczenia zadanego przedziału temperatur. Funkcja ta połączona jest z możliwością opóźnienia czasowego włączenia systemu alarmowego regulatora od momentu jego włączenia.
  • Funkcja nadzoru i sygnalizacji uszkodzenia czujnika pomiarowego

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.