Strona głównaKLIMATYZACJASprężarki do klimatyzacjiSprężarka rotacyjna YZG-L70RY2 Daikin R410A 7,0 kW
Sprężarka rotacyjna YZG-L70RY2 Daikin R410A 7,0 kW
Producent: Daikin
Kod: YZG-L70RY2
Waga:0.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki
Koszty dostawy tego produktu
Zapytaj o produkt
Dane techniczne:
Marka Daikin
Model YZG-L70RY2
Wydajność
7,0 kW
Technologia Stała prędkość
Zasilanie 220/50
Czynniki chłodnicze R410A
sprężarka bez kondensatora, (kondensator 60 uF 450V sprzedawany oddzielnie)
Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!
Napisz opinię
Dane kontaktowe producenta
Daikin
Dane kontaktowe do osoby odpowiedzialnej w EU
Klienci polecają również:
  • Kondensator rozruchowy 60uF
    Szybki podgląd
    Kondensator rozruchowy 60uF