Strona głównaWENTYLATORYWENTYLATOR OSIOWY WYCIĄGOWY PCHAJĄCY 630mm YWF4E-630B 230V
WENTYLATOR OSIOWY WYCIĄGOWY PCHAJĄCY 630mm YWF4E-630B 230V
Producent: WEIGUANG
Kod: YWF4E-630B
Waga:16.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki
Koszty dostawy tego produktu
Zapytaj o produkt
Wentylator pchający 630mm YWF4E-630B
  • Wentylator pchający (tłoczący) 630mm YWF4E-630B
Dane techniczne:
  • moc znamionowa 400/750W
  • zasilanie 230V/50Hz
  • prąd 3,5 A